Alle lijsttrekkers van de Enschedese politieke partijen gaan vanavond in debat tijdens het Enschede Kiest Lijsttrekkersdebat. In de laatste week voor de gemeenteraadsverkiezingen is dit hét moment waarop de lokale politiek nog één keer alles op alles zet om de kiezer te overtuigen. De uitzending begint om 20.30 uur en is live te volgen via alle kanalen van 1Twente.
Het debat vindt plaats live vanuit Het Warenhuis in de Enschedese binnenstad - het voormalige V&D-pand aan de Korte Hengelosestraat. Daar gaan de lijsttrekkers van de politieke partijen met elkaar in discussie over de onderwerpen die inwoners het belangrijkst vinden.
De thema’s zijn gebaseerd op enquêtes die 1Twente de afgelopen maanden onder Enschedeërs heeft gehouden. Daarin is gevraagd waar volgens hen meer aandacht naartoe moet. De meestgenoemde onderwerpen zijn geselecteerd voor de debatavond.
Het Enschede Kiest Lijsttrekkersdebat wordt georganiseerd door 1Twente, Pakhuis Oost en de Bibliotheek Enschede-Haaksbergen. De presentatie en leiding van het debat zijn in handen van Niels Veurink en Wilco Louwes.
Het Warenhuis zit vanavond bomvol publiek. Wie er niet fysiek bij is, kan het debat live volgen bovenaan dit artikel of via het YouTube-kanaal van 1Twente Enschede, via 1twente.nl/kijk of op 1Twente TV. Start uitzending: 20.30 uur.
Wil je er fysiek bij zijn? Er is nog een kleine kans dat je er bij kunt in het publiek. Wie dat wil proberen, kan zich aanmelden via 1twente.nl/lijsttrekkersdebat-enschede. Uiterlijk 20.15 uur aanwezig. De toegang is gratis, maar het aantal plaatsen is beperkt.