Verkeer
Stuur appje
Zoek
In samenwerking met
Twente FM logo

Roxine & Friends Benefietconcert voor Kans voor een Kind: 'Het wordt een avond vol mooie muziek en verhalen'

Roxine
Beeld: De Bond

Roxine Engelbarts brengt op vrijdag 12 december samen met diverse gastartiesten het benefietconcert Roxine & Friends in Stadstheater De Bond in Oldenzaal. De opbrengst gaat volledig naar stichting Kans voor een Kind.

"Je kunt een avond vol mooie muziek en verhalen verwachten. Ik hoop dat de avond vooral gaat opbrengen voor stichting Kans voor een Kind", vertelt Roxine Engelbarts in de ochtendshow van Twente FM. Verwacht avond waarin klassieke en popmuziek samenkomen, met verrassende samenwerkingen tussen zangers en muzikanten.

icon_main_info_white_glyph

Kans voor een kind

Kans voor een Kind is een stichting in Twente die de hartenwensen vervult van kinderen die het moeilijk hebben door ziekte of andere omstandigheden, om zo geluk en blijdschap te brengen waar het niet vanzelfsprekend is. De sitchting werkt samen met vrijwilligers en adoptiescholen voor speciaal onderwijs. 

Traditie

Roxine Engelbarts gaf vorig jaar ook een benefietconcert in De Bond, toen voor de Hersenstichting. "Het was zo’n bijzondere avond, dat ik dit graag wilde voortzetten ", vertelt ze. Dit jaar zet ze de traditie voort met Roxine & Friends, opnieuw met een mix van getalenteerde artiesten en een gevarieerd repertoire. 

Afwisselend programma

Roxine & Friends belooft een afwisselend programma, van klassiek tot pop, met een vleugje jazz. Op het podium werken zangers en instrumentalisten op verrassende manieren samen, aangevuld met een acapellakoor, een band en een strijkkwartet. "Karin Hertsenberg en Mark Stouwdam doen mee, en hij verzorgt ook de presentatie", aldus Engelbarts.

Het concert begint om 20.15 uur. Kaarten kosten 24 euro en zijn te koop via www. stadstheaterdebond.nl

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.