Verkeer
Stuur appje
Zoek

Laatste voorbereidingen voor grootschalig kerstconcert in Grote Kerk Almelo

De stembanden worden opgewarmd, de laatste soundchecks klinken door de kerk en de lichtshow staat klaar. Nog een paar uurtjes en dan zullen 120 stemmen de Grote Kerk in Almelo vullen tijdens de kersteditie van Zin & Zang.

Wat in het voorjaar begon met de eerste voorbereidingen, is nu bijna zover. Onder leiding van muzikaal leider Samuël van Leussen en zijn liveband nemen de zangers en zangeressen de laatste nummers nog één keer door. Tijdens het concert komen verschillende muziekgenres en thema’s aan bod. Verbindende teksten brengen de onderdelen samen tot één kerstverhaal.

20251210 repetitie zin zang
Lees ook
120 stemmen vullen Grote Kerk in Almelo tijdens bijzonder kerstproject
icon_main_info_white_glyph

Kersteditie Zin & Zang

De eerste show begint vanmiddag om 15.00 uur. Vanavond volgt om 20.00 uur een tweede voorstelling van Zin & Zang in de Grote Kerk in Almelo. De laatste kaarten voor de middagshow zijn te verkrijgen via de website van het Apostolisch Genootschap.

Video en beeldmontage: Brandon Dogger

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.