Corona in Twente

Vak P boycot Utrecht-thuis: 'We gaan met ons allen of we gaan niet!'

Vak P boycot de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht op zondag 25 april. Bij die wedstrijd mogen 4000 supporters aanwezig zijn, maar alleen met een negatieve test. De supportersvereniging weigert mee te werken aan een 'testsamenleving' en komt donderdag met een statement. 'Wij gaan met ONS allen of we gaan NIET!'

FC TWENTE VAK P MARLY WILENS
Vak-P © Marly Wilens

Volle Veste

'Wij laten ons niet onnodig testen om FC Twente te kunnen steunen en zien spelen in onze kerk! De eerdere wedstrijden hebben aangetoond dat met beperkte maatregelen makkelijk 8.000 bezoekers te verwelkomen zijn. Waarom dan nu maar slechts 4.000 bezoekers MET een negatieve test? Als iedereen toch negatief getest dient te worden, dan kan er ook in een VOLLE Veste gespeeld worden!' stelt Vak P in het statement. In de eerste wedstrijden van het seizoen mocht ook beperkt publiek aanwezig zijn. Toen ging het om 8.000 supporters, die zich niet eerst hoefden te laten testen.

icon_main_quote_red_glyph

'Wij laten ons niet onnodig testen om FC Twente te kunnen steunen en zien spelen in onze kerk!

Vak P

Fieldlab

De wedstrijd op 25 april is een fieldlab evenement waarvan er de komende maanden meer worden gehouden. Hier is toegang voor een beperkte groep mensen die alleen naar binnen mogen met een negatieve coronatestuitslag. Vak P laat weten hier niet aan mee te doen. 'Wij dragen niet bij aan een "testsamenleving". In het belang van de KNVB en met het oog op het EK zijn er nu opeens wel mogelijkheden? Wij gaan met ONS allen of we gaan NIET!'


Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via info@1twente.nl of bel redactie Enschede (053) 432 75 27 of redactie Hengelo (074) 256 6699.