Noaberschap
Ze woonde eerst aan de singel. “We hoorden nergens bij”. Dat is nu wel anders, schetst ze. Als presentator Niels Veurink opmerkt dat het noaberschap in de wijk nog werkt, knikt ze. “Het is belangrijk dat je weet wat er speelt. We hebben leuk contact met de buurtbewoners, maar je moet er wel actief achteraan en meedoen.”
Leefbaarheid
Maar is niet allemaal hosanna in haar wijk. Ze vindt dat de leefbaarheid onder druk komt te staan door de studenten die overal in Twekkelerveld zijn te vinden. “Ze wonen op verschillende locaties en knippen daardoor onze wijk in stukjes. De politiek moet er echt op letten dat de wijk een geheel blijft.”
Afval
Datzelfde geldt voor het afval. Een doorn in haar oog. “Ik weet echt niet wat het beste is, maar zo werkt het niet. Je ziet dat bewoners het een belasting vinden om afval te scheiden. Een belangrijk punt is dat de we weten hoe we het moeten doen.”